Długie spacery w wygodnych sandałach

Kiedy poznałam Antka, to nawet nie zakładałam, że spędzę z tym człowiekiem tak dużo czasu. Szybko znaleźliśmy nić porozumienia i dlatego też staliśmy się parą. Tworzyliśmy udany związek i wszystkie koleżanki mi zazdrościły takiego fajnego chłopaka.

Wybór płaskich sandałów najlepszym pomysłem

sandały damskie płaskieNa co dzień chodziłam zawsze elegancko ubrana i nosiłam tylko szpilki. Antkowi to się bardzo podobało. W czerwcu zaproponował mi wspólne wakacje nad morzem i się ucieszyłam. Musiałam sobie jednak kupić jakieś wygodne sandały damskie płaskie, bo wszystkie miałam na obcasie. Antek uprzedził mnie, że będziemy dużo spacerować i wiedziałam ,że sandały na obcasie nie były mądrym wyborem na ten wyjazd. Już następnego dnia udało mi się kupić sandały na płaskim obcasie, które były wygodne. Oczywiście wybrałam te, które były wykonane z naturalnej skóry, ponieważ miałam bardzo wrażliwe stopy. Byłam pewna, że jednak para sandałów mi wystarczy i byłam spokojna. Kiedy w końcu wyjechaliśmy na urlop, to Antek rzeczywiście dotrzymał słowa. Co wieczór zabierał mnie na długie spacery. Byłam zachwycona sandałami, ponieważ mogłam przejść wiele kilometrów a nogi wcale mnie nie bolały. Zaczęłam doceniać komfort noszenia sandałów tego typu i doszłam do wniosku, że po powrocie kupię sobie jeszcze jedną parę takich butów. Do pracy często chodziłam pieszo i w takiej sytuacji takie sandały sprawdziłyby się najlepiej. Urlop był bardzo udany i świetnie się bawiłam w towarzystwie Antka.

Pod koniec roku Antek mi się oświadczył. Wybrał ostatni dzień w roku i równo o północy zapytał, czy za niego wyjdę. Byłam szczęśliwa z tym człowiekiem i nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Dostałam piękny pierścionek i rzecz jasna się zgodziłam. To był najlepszy dzień w moim życiu.

Nowoczesne i oryginalne wykładziny<< >>Rozrywka dla każdego w Krakowie

About the author : Józef Walczak