Gotowe garaże systemowe

Nowelizacja ustawy Prawa Budowlanego sprawiła, że lawinowo wzrosło zainteresowanie budową garaży, które dzięki nowym przepisom można budować bez pozwolenia w zakresie do 35 metrów kwadratowych. Jest to już całkiem spora powierzchnia pozwalająca na budowę garaży odpowiednich dla dwóch samochodów. Oczywiście budowa garażu jest i tak dość długim procesem, chyba, że usprawnimy sobie ją poprzez zastosowanie gotowych systemowych garaży.

Systemowe ocieplane garaże do 35 metrów kwadratowych

ocieplany garaż do 35 mGaraż nie musi być budowany w formie murowanej, jest w końcu wiele innych alternatyw, które na pewno nas zadowolą. Przecież w garażu nie będziemy mieszkać, tylko będziemy trzymali nasz samochód, więc dlatego nie musimy skupiać się na ścianach o dużej izolacyjności cieplnej. Wystarczy nam ocieplany garaż do 35 m zbudowany z gotowych płyt systemowych. Taki garaż ma wiele zalet, a największą z nich jest to, że możemy taki garaż postawić w zaledwie jeden dzień. Oczywiście jest to czas samego montażu płyt, które stawiamy na wcześniej przygotowanym fundamencie. Montażem zajmuje się z reguły ekipa, która nam ten garaż sprzedała, gdyż w większości ofert cena montażu jest wliczona w zakup, więc dlaczego by na tym nie skorzystać i nie martwić się własnoręcznym montażem. Oczywiście podczas zakupu takiego garażu trzeba się umówić z ekipą montażową na konkretny termin, a do tego czasu w naszym zakresie będzie przygotowanie odpowiedniego miejsca i fundamentu. Garaż przyjedzie do nas w formie płyt o odpowiedniej konstrukcji. Płyty na miejscu będą ustawiane i montowane przy pomocy systemowych łączników. Są to płyty ocieplane w środku, dlatego też w garażu będziemy utrzymywali odpowiednią temperaturę. Nawet zimą możemy tam pracować jeśli zapewnimy sobie jakiś piecyk gazowy do ogrzewania, gdyż nie będziemy tracili tej temperatury.

Zauważmy, że dla wielu z nas garaż systemowy to najbardziej sensowne rozwiązanie. Trzeba tutaj podkreślić, że jest to tańsza opcja niż garaż murowany. W sumie to jeśli z jakiegoś powodu nie potrzebujemy murowanego garażu, to po co przepłacać. Garaż systemowy jest równie ładny, dzięki odpowiedniemu formowaniu płyt, a do tego o wiele bardziej praktyczny jeśli chodzi o jego budowę. Te zalety wpływają na duże zainteresowanie tymi produktami na rynku.

Skuteczne mocowanie transportu zawiesiami łańcuchowymi<< >>Jak wybrać sterowniki pompy do nawadniania?

About the author : Maria Wiśniewicz