Izolacyjna szafa dla firm i osób prywatnych

Nieliczni producenci na rynek wprowadzili meble, które mogą ochronić zarówno przed kradzieżą, jak i potencjalnym pożarem. To bardzo ważna kwestia, szczególnie jeśli wewnątrz znajdują się istotne kontrakty, umowy, dane osobowe, czy wyciągi z konta. Oczywiście w środku sejfów czy szaf można przechowywać także inne przedmioty, takie jak np. legalną broń czy wartościową biżuterię, rodzinne pamiątki i wiele innych rzeczy.

Szafa ognioodporna alternatywą dla zwykłego sejfu

izolacyjne szafy ognioodporneArtykuły mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa im, produkowane są z najwyższej jakości materiałów, które poddawane są licznym testom. Dzięki temu kupujący ma pewność, że w razie konieczności spełni swoje zadanie. Izolacyjne szafy ognioodporne sprawdzą się zarówno w firmach, jak i dla osób prywatnych, które uważają, że takowa jest im potrzebna. Wiele sklepów oraz np. stacji benzynowych do oddania utargów bankom, muszą przechowywać pieniądze w bezpiecznych miejscach. Nie ma nic bardziej pewnego, niż ognioodporny sejf w formie szafy. Jest to innowacyjne i niekonwencjonalne rozwiązanie, które jest gwarancją stuprocentowej ochrony. Wykonana została z wysokiej jakości tworzyw, odpornych na sforsowanie, jest to I klasa ochrony antywłamaniowej. Meble te wyposażone są dodatkowo w skrytki wewnętrzne, które są zamykane osobnym zamkiem. Daje to wiele możliwości aranżacji ich zawartości. Poszczególne modele mogą posiadać uchwyty na wyciory oraz miękki uchwyt, który nie zarysuje broni. Klient może zdecydować się na model z elektronicznym zamkiem szyfrowym. Drzwi szafy wzmocnione zostały ognioodpornym wypełnieniem, którego patent jest ściśle chroniony. Dzięki temu nawet jeśli wybuchnie pożar, zawartość mebla pozostanie nienaruszona. Jest to bardzo ważne, ponieważ bez niektóre dokumenty nie są duplikowane, a niezbędne są ich oryginały.

Ponadto, podczas gdy budynek stoi w płomieniach, mało kto myśli o rodzinnych pamiątkach, które przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Utrata ich, to oderwanie kawałka tradycji oraz długo pielęgnowanej historii. Wyposażenie domu czy firmy w ognioodporny ogromny sejf to bardzo dobra decyzja, która gwarantuje bezpieczeństwo oraz ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach. Chcąc zwiększyć efektywność ich, jest opcja podłączenia do alarmu.

Czy serwery dedykowane są wydajne?<< >>Bezpieczna technika leczenia kanałowego

About the author : Patryk Żabiński