Każdego dnia wysyłam kilka przesyłek do Niemiec

Od kilku lat prowadzę sklep internetowy, w którym sprzedaję ręcznie malowane kubki. Pomysł na biznes zrodził się z przypadku i bardzo dobrze się przyjął. Wiele osób kupuje rękodzieła w celach kolekcjonerskich, ale zdecydowana większość widzi w tym pomysł na oryginalny prezent dla swoich bliskich. W mojej ofercie znajdują się głównie wzory uniwersalne, ale na zamówienie mogę stworzyć kubek z dowolnie namalowanym wzorem czy nawet portretem. Od jakiegoś czasu mam coraz więcej klientów z zagranicy.

Niemieccy klienci zamawiają u mnie regularnie

busy do niemiec częstochowaMoją pracę i artystyczne podejście do tworzenia kubków najbardziej doceniają Niemcy. Z tego kraju mam obecnie najwięcej zagranicznych zamówień. Specjalnie dla moich niemieckich klientów stworzyłem stronę internetową w ich języku. Musiałem też podpisać specjalną umowę z firmą kurierską, dzięki której przesyłki do Niemiec z Radomia mogę wysyłać znacznie taniej niż pozostali klienci. A muszę podkreślić, że codziennie wysyłam kilka przesyłek do Niemiec, bo tyle mam obecnie zamówień. Normalnie za wysłanie kubka paczką musiałbym zapłacić ponad dwieście złotych. Dzięki umowie o stałą współpracę za wysyłkę jednej paczki płacę tylko sto złotych. Wiadomo, że koszt dostawy pokrywają moi kliencie, ale zależy mi na tym, żeby była to rozsądna cena. Dla mnie najważniejsze jest to, że moje przesyłki zawsze docierają do klientów w kolejnym dniu roboczym. I co najważniejsze – docierają do nich w całości bez najmniejszych uszczerbków. Jeszcze nie miałem sytuacji, w której jakakolwiek przesyłka chociażby w minimalnym stopniu uszkodziła się w trakcie transportu. Poza klientami z Niemiec mam też zamawiających z innych krajów naszego kontynentu a nawet poza nim. Do wszystkich wysyłam przesyłki jedną firmą kurierską, z której usług jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Prowadzenie sprzedaży internetowej wiąże się z tym, że trzeba zapewnić klientom jakąś opcję dostawy. Wysłanie przesyłki za granicę kurierem to zdecydowanie najbezpieczniejsza opcja. A przecież chodzi mi o to, żeby moi klienci dostali zamówione kubki szybko i w całości. Podpisanie umowy o stałej współpracy z firmą kurierską pozwala mi zaproponować klientom z całego świata atrakcyjne koszty wysyłki. Poza niską ceną mają też gwarancję, że zamówiony produkt dotrze do nich następnego dnia.

Informacje pochodzą z https://www.optimabus.pl

Zastosowanie płyt g-k w wykończeniach<< >>Czy warto modernizować maszyny CNC?

About the author : Janusz Kowal