Magazyn kupiony na obrzeżach Bydgoszczy

 

Firmę przeprowadziłem do Bydgoszczy, bo tam były lepsze perspektywy. Moja decyzja bardzo szybko okazała się być słuszna, ponieważ obroty zwiększyły się dwukrotnie już w drugim roku. Przyszedł czas, żebym kupił własny magazyn, ponieważ nie miałem gdzie trzymać wszystkich towarów. 

Duży magazyn w dzielnicy przemysłowej

magazyny bydgoszczZależało mi na dużym magazynie, do którego byłby łatwy dojazd. Planowałem przyjmować duże i częste dostawy, dlatego to miało dla mnie tak ogromne znaczenie. Miałem jeszcze trochę czasu na załatwienie tej sprawy, ale już teraz zacząłem się rozglądać, czy dostępne były jakieś duże magazyny Bydgoszcz miała wiele ofert, ale najmu, co mnie jednak nie interesowało. Planowałem kupić magazyn i tego się trzymałem. Natrafiłem na interesujące ogłoszenie, w którym na sprzedaż był magazyn o dużej powierzchni. Umiejscowiony on był na obrzeżach miasta w dzielnicy typowo przemysłowej. Cały teren był ogrodzony i żadna nieupoważniona osoba nie mogła dostać się na teren parku przemysłowego. Osobiście pojechałem obejrzeć ten magazyn i od razu jak wjechałem na teren, to już wiedziałem, że takiego magazynu potrzebuję. Kiedy wszedłem do środka, to już wiedziałem, że to jest idealny magazyn dla mnie. Cena nie należała do najniższych, ale postanowiłem nieco negocjować i to mi się zdecydowanie opłaciło. Za magazyn zapłaciłem kilka tysięcy mniej a dla mnie to była jednak spora oszczędność. Po uzupełnieniu wszystkich formalności mogłem korzystać z mojego dużego magazynu.

Magazyn miałem w całości zapełniony i dobrze, że zdecydowałem się na taki o dużej powierzchni, bo w przeciwnym razie nie miałbym gdzie trzymać wszystkich towarów. Dostawy przyjeżdżały dość często i kierowca nigdy nie miał problemu, żeby dostać się do mojego magazynu.

 

Najlepsi detektywi z Łodzi<< >>Czym zajmują się Product Ownerzy?

About the author : Wiesław Kowal