Najlepsze wyciskarki Hurom

Nasza dieta powinna być bogata w warzywa i owoce. Powie nam to każdy specjalista od żywienia. Dzięki częstemu spożywaniu owoców i warzyw, dostarczamy naszemu organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania witamin i składników mineralnych. 

Gdzie kupić wyciskarkę do soków Hurom? 

hurom alpha plusNajbardziej optymalnym sposobem dostarczenia wartości odżywczych jest przyjmowanie płynów. Dlatego też soki z warzyw i owoców są bardzo dobrze przyswajalne i zagospodarowywane przez nasz organizm w ponad dziewięćdziesięciu procentach. Hurom Alpha Plus to wyciskarka do soków, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. W porównaniu ze swoim starszym odpowiednikiem zostało w niej ulepszonych kilka elementów, między innymi: nowa komora wsadowa z dwoma otworami, szczelna miska na sok oraz technologia Alpha Plus ułatwiają montaż i demontaż urządzenia. Dzięki zainstalowanej technologi ledowo – dźwiękowej, widzimy i słyszymy, kiedy nasz sok jest gotowy. Hurom Alpha Plus jest też wyposażona w manetkę regulacji gęstości soku, co dla ich koneserów jest bardzo istotne. Alpha Plus jest wyciskarka wolnoobrotową, dzięki czemu ciepło nagrzewającego się silnika, nie ma wpływu na temperaturę soku. Obudowa wyciskarek Hurom jest wykonana z eleganckiej i wytrzymałej stali szczotkowanej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii Alpha Plus pracuje bardzo cicho, nawet podczas wyciskania twardych i dużych owoców. Wyposażona jest w mocny silnik bezszczczotkowy co jest gwarancją bardzo długiej żywotności. 

Hurom Alpha Plus to wyciskarka, na jaką zasługuje Wasz dom. Ten niezawodny sprzęt zadba o niezbędna, codzienną dawkę witamin i minerałów. Wyciskanie soku jest szybkie i wydajne, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań inżynieryjnych. Koszt Alpha Plus to około dwa tysiące złotych.

Nowe mieszkanie z pięknymi drzwiami<< >>Montaż żaluzji okiennych

About the author : Dawid