Nowoczesne szafki pracownicze

Stroje ochronne używane przez naszych pracowników w trakcie wykonywania zadań chroniły bardzo dobrze przed szkodliwymi substancjami, używanymi podczas procesów produkcyjnych, choć jednocześnie same nimi nasiąkały. Pozostawienie takiego stroju w szatni oznaczało więc możliwość uszkodzenia nie tylko wyposażenia szatni, ale również ubrań przechowywanych przez innych pracowników. Mimo iż nie mieliśmy do czynienia z takową sytuacją, woleliśmy jednak zabezpieczyć się na wypadek jej wystąpienia.

Nowoczesne szafki na ubrania robocze

szafki na ubrania dla pracownikówMetal z jakiego była wykonana większość modeli szafek pracowniczych nie należał do szczególnie wytrzymałych, i był bardzo podatny na korozję. Pracownicy również wspominali często, iż standardowe szafki są zwyczajnie zbyt małe i niewygodne. Ze względu na owe uwagi, zdecydowaliśmy wymienić dotychczasowe modele na bardziej nowoczesne szafki na ubrania dla pracowników, przeznaczone głównie do przechowywania ubrań roboczych. Owe szafki nie tylko wykonane były ze stopu stali który doskonale znosił szkodliwy wpływ wszelkich chemikaliów, jakie używane były na terenie zakładu, ale umożliwiały również szczelne zamknięcie stroju roboczego w wydzielonej przegrodzie, służącej właśnie do jego składowania poza godzinami pracy. Dzięki temu wnętrze szafki, ale również i cała szatnia, nie było narażone na kontakt z owymi chemikaliami, chroniąc zarówno własność właściciela szafki, ale i pozostałych pracowników. Ze względu na dodatkową przegrodę, szafki te były o wiele większe niż standardowe modele, aczkolwiek od razu dało się zauważyć ich funkcjonalność. Większa szerokość i więcej przestrzeni do przechowywania rzeczy osobistych było bardzo wygodnym udogodnieniem, pozwalającym pracownikom na bezpieczne przechowywanie ubrań bez obawy o ich przypadkowe uszkodzenie podczas zmiany stroju.

Szafki te, mimo wielu zalet, nie należały do szczególnie drogich, i nie różniły się bardzo ceną od standardowych odpowiedników. Dzięki temu, mogliśmy niewielkim nakładem finansowym ulepszyć wyposażenie szatni i zwiększyć zadowolenie naszych pracowników, a jedynym wymaganiem było wydzielenie większej przestrzeni na umieszczenie szafek, co nie było wcale dużym mankamentem, gdyż pozwalało pracownikom na swobodniejsze poruszanie się na terenie szatni.

Unikatowe grawerowane wałki<< >>Kurs praktyczny na operatora żurawia

About the author : Janusz Kowal