Odzież dla mam karmiących

Posiadanie dziecka to dla każdej kobiety wspaniałe doznanie, ale też wyzwanie, gdyż od tej chwili zmieni się jej życie. Mamy, które decydują się na karmienie maleństwa swoim mlekiem, muszą liczyć, że będą to robiły 24h na dobę.

Jakie są ubrania dla mamy karmiącej?

odzież do karmieniaKarmienie maluszka butelką z mlekiem jest bardzo proste i możemy to zrobić zawsze i wszędzie. W takiej sytuacji może to robić nawet tata. Jednak kiedy kobieta chce karmić tylko piersią, to może to być problematyczne poza domem, lub w czasie zimy. Aby ułatwić matkom karmienie swoich dzieci, powstała odzież do karmienia. Są to przeróżne modele bielizny, bluzek, sukienek i topów. Najłatwiej jest nakarmić dziecko w porze letniej, bo mamy na sobie niewiele ubrań. Podstawą dla karmiącej mamy jest odpowiedni stanik z odpinanymi z przodu miseczkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu matka może swobodnie karmić z jednej piersi, nie odsłaniając drugiej. Jeżeli karmimy poza domem, to dobra będzie jeszcze bluzka do karmienia, która jest zapinana na guziczki, albo zakładana z przodu. Jeżeli chodzi o top, lub sukienkę, to najlepsze są modele z odpinanymi ramiączkami, bo nie musimy całej zdejmować żeby nakarmić maleństwo. Jeżeli chodzi o materiał z jakiego jest ona uszyta, to koniecznie musi to być bawełna zapewniająca odpowiedni przepływ powietrza i chłonąca nadmiar wilgoci. Taką odzież będzie potrzebna przez minimum kilka miesięcy, a dla niektórych mam nawet przez rok, lub dłużej. W zimie najlepiej zakładać na siebie ubrania rozpinane z przodu.

Karmienie wymaga od każdej mamy nieco poświęcenia i nie zawsze jest to wygodne. Ubrania i bielizna do karmienia znacznie ułatwiają matkom tą czynność. Odzież taką możemy kupić w dużych sieciówkach odzieżowych, albo w sklepach internetowych.

Jak zaprojektować dobrą formę wtryskową?<< >>Objawy usterki wtryskiwaczy - naprawa

About the author : Zuzanna Jakubiak