Plecak na komputer przenośny

 

Przenośny komputer był podstawowym narzędziem pracy każdego kierownika regionalnego naszej firmy, gdyż musieliśmy być w stałym kontakcie, i mieć dostęp zarówno do poczty, jak i do dokumentów na każdym obiekcie. Wielu kolegów używało firmowego sprzętu, który mimo iż działał jak należy, był dość stary i powolny, dlatego też preferowałem korzystanie z własnego laptopa w pracy. Problemem okazał się jednak jego transport.

Pojemny plecak na dużego laptopa

plecak na laptopaLaptop którego używałem miał bardzo dużą przekątną i należał do dość niespotykanych, więc trudno było znaleźć do niego odpowiednio dużą torbę. Te które były w sprzedaży, natomiast, nie zapewniały praktycznie żadnej ochrony, i często słyszałem narzekania kolegów na poobijany czy wręcz uszkodzony sprzęt właśnie z powodu braku możliwości bezpiecznego transportu. Po krótkim rozeznaniu się w temacie, zdecydowałem się zamienić standardową torbę na wysokiej jakości plecak na laptopa. Takowy plecak miał wiele zalet, i był zdecydowanie wygodniejszy od toreb, które na ogół nie były zbyt pojemne. Przede wszystkim, plecak ten mieścił praktycznie każdy model komputera przenośnego, będący obecnie w sprzedaży, gdyż przegroda transportowa była bardzo pojemna. Mimo to, wyściółka plecaka uniemożliwiała przesuwanie się zawartości podczas transportu, jednocześnie wytłumiając wszelkie uderzenia bardzo dobrze. Przed uszkodzeniami chroniła również zewnętrzna skorupa z tworzywa sztucznego, odporna na wszelkie mocniejsze uderzenia. Plecak ten był również bardzo pojemny, gdyż oprócz głównej przegrody przeznaczonej do przenoszenia komputera przenośnego, posiadał mnóstwo kieszeni na mniejsze i większe przedmioty, ładowarki, urządzenia peryferyjne i wszystko co było potrzebne podczas pracy.

Używanie takiego plecaka nie tylko pozwalało na bezpieczne przenoszenie komputera, ale pozwalało również na łatwiejszy transport dokumentów czy jakichkolwiek przedmiotów. Sam plecak był również bardzo wygodny, z racji miękkiej warstwy przylegającej do pleców. Eliminowała ona stały mankament zwykłych plecaków, jakim była niewygoda przenoszenia wielu przedmiotów o ostrych kątach w plecaku, ale również była zwyczajnie komfortowa, z racji termoaktywnego tworzywa, używanego w wielu plecakach sportowych, z jakiego była wykonana.

 

Wytrzymałe szamba z betonu<< >>Słodycze jako sposób na reklamę

About the author : Stanisław Jankowicz