Pomysły na ciekawe prezenty na urodziny żony

Zawsze kiedy moja żona ma urodziny, próbuję ją w jakiś sposób zaskoczyć. Przypominam sobie jak to było, kiedy się jej oświadczyłem. Sam moment, kiedy klęknąłem i zadałem najważniejsze w życiu człowieka pytanie był poprzedzony szeregiem działań, które miały sprawić przyjemność mojej wybrance. Zawsze miałem ciekawe pomysły na prezenty. Moja żona nigdy nie dostała ode mnie czegoś oczywistego, zawsze starałem się ją zaskoczyć i sprawić jej tym samym radość. Przecież zaskoczenie to element zabawy.

Lubię dawać żonie ciekawe prezenty

ciekawe prezenty na urodziny żonyPamiętam jak dwadzieścia lat temu, niedługo po zawarciu małżeństwa zastanawiałem się nad dobrym prezentem na urodziny mojej żony. Do dzisiaj ciekawe prezenty na urodziny żony są moją specjalnością. Wtedy kiedy zasnęła przeniosłem ją do samochodu i obudziła się na swojej ulubionej łące, na którą chodziła gdy była jeszcze bardzo młoda. Była zaskoczona, ja siedziałem nieopodal pod drzewem, a na kocu rozłożyłem wówczas kanapki, świeże owoce, oraz pleśniowy ser. Kiedy do mnie podeszła, akurat przygrywałem na mandolinie jakąś rzewną melodię. Odwróciłem się do niej, odłożyłem mandolinę i powiedziałem że ją kocham. Bardzo miło to wspominam, myślę, że ona też. Później wypiliśmy razem butelkę słodkiego wina i spędziliśmy noc pod rozgwieżdżonym niebem. To były piękne czasy. Moim ostatnim prezentem dla niej na urodziny, było jej ulubione danie. Gęś nadziewana farszem, który kiedyś dla niej wymyśliłem, nigdy jej nie zdradziłem co do niego dodaję i pewnie nigdy się nie dowie, ale zawsze zajadała ją ze smakiem. Kiedy jednak zaczęła jeść gęś, zauważyła, że schowałem w środku kluczyk. Nie wiedziałem jeszcze o co chodzi, ale zaczęła szukać po domu i natknęła się na moje zagadki. Zorganizowałem dla niej podchodzi na końcu których czekał na nią właściwy prezent. Zestaw gier planszowych. Zawsze je uwielbiała. Ciekawe prezenty na urodziny żony zawsze były moją specjalnością. Lubię jej sprawiać radość.

Wspaniale jest mieć kogoś kogo można kochać i z kim można dzielić każdą radosną i smutną chwilę w życiu. dzięki mojej żonie, moje życie ma sens. Uwielbiam dawać jej ciekawe prezenty na każdą możliwą okazję. staram się stawiać na kreatywność, nie trzeba wcale dużo wydawać, żeby sprawić przyjemność ukochanej osobie. Warto mieć to zawsze na uwadze. Najważniejsze żebyśmy zawsze się kochali.

Fachowe szkolenia pierwszej pomocy<< >>Uśmiech dziecka na zdjęciu

About the author : Monika Mróz