Profesjonalna agencja ochrony z łodzi

Duże imprezy były bardzo ciężkie do zabezpieczenia, zwłaszcza eventy sportowe, gromadzące ogromną widownię. Organizowany przez nas pokaz amerykańskiego wrestlingu był jednym z pierwszych tego rodzaju eventów w kraju, mogąc zgromadzić nawet kilka tysięcy osób na trybunach. Taka ilość widzów była niezwykle trudna do zabezpieczenia, zwłaszcza że rodzaje środków bezpieczeństwa w naszej dyspozycji były dość ograniczone, z racji bardzo dużego obiektu na jakim owa impreza się odbywała.

Profesjonalni ochroniarze z Łodzi

ochrona fizyczna w ŁodziPrzede wszystkim, zabezpieczenie imprezy utrudniała ograniczona możliwość zastosowania systemu monitoringu wizyjnego. Zmienne oświetlenie, bardzo duża widownia i przestrzeń hali sportowej skutecznie utrudniały jego używanie w trakcie trwania imprezy, co znacznie pogarszało zarówno możliwość reakcji fizycznej ochrony na wszelkie niepożądane zdarzenia, ale również i próby udzielenia pomocy w razie potrzeby. Do zabezpieczenia obiektu zaangażowaliśmy więc bardzo renomowaną agencję ochrony, która zabezpieczała głównie duże imprezy masowe. Była to firma z nienaganną opinią, szeroko uznana jako najlepsza ochrona fizyczna w Łodzi. Pracownicy ochrony owej agencji mieli bowiem bardzo duże doświadczenie w zabezpieczaniu tego rodzaju imprez, i w pracy między publicznością, gdzie mogli reagować natychmiast na wszelkie powstałe sytuacje, udzielać stosownej pomocy, czy też wsparcia pozostałym członkom zespołu jeśli zaszła taka konieczność. Załoga ochrony początkowo wydawała nam się niewystarczająca do zabezpieczenia tak dużej ilości widzów, aczkolwiek po zapoznaniu się z planem ochrony i metodami działania pracowników, utwierdziliśmy się w przekonaniu iż sama ilość ochroniarzy terenowych jest tak duża, iż będą oni w stanie zapanować nad każdą powstałą sytuacją niepożądaną.

System monitorowania wizyjnego miał być obsługiwany przez całą załogę operatorów, którzy mieli dozorować konkretną sekcję obiektu czy widowni i na bieżąco komunikować się z ochroniarzami terenowymi zabezpieczającymi monitorowaną przestrzeń tak, by czas reakcji był jak najkrótszy, a skuteczność jak największa. Wszelkie zmiany personelu na stanowiskach miały przebiegać płynnie, tak by żadne stanowisko nie pozostawało puste nawet przez najkrótszy czas. Poziom bezpieczeństwa na imprezie był więc bardzo wysoki, zwłaszcza na terenie widowni, a z racji bardzo doświadczonej załogi, mającej długoletnie doświadczenie, kwestie bezpieczeństwa mogliśmy pozostawić bez obaw w rękach pracowników agencji ochrony.

Proces cięcia na automatycznych wycinarkach plazmowych<< >>Gdzie zamówić tajskie jedzenie?

About the author : Wiesław Kowal