Przestronne pokoje 3 osobowe w Powidzu

Małżeństwa z dzieckiem często szukają idealnego miejsca, w którym będą mogły wypocząć oraz zapomnieć o problemach dnia codziennego. Całoroczne domki letniskowe w Powidzu kuszą swoją ofertą. Przestronne pokoje 3 osobowe w Powidzu, które zostały nowocześnie i schludnie urządzone tworzą niezapomniany klimat tego miejsca. Dzięki temu zyskują coraz większe uznanie.

Oferta pokoi 3 osobowych w Powidzu

pokoje 3 osobowe PowidzZ pewnością każdego wczasowicza zachwycą przestronne pokoje 3 osobowe Powidz to malownicza miejscowość położona nad Jeziorem Powidzkim, która kusi ofertą noclegową. Pokoje 3 osobowe są przede wszystkim bogato wyposażone. W każdym z nich znajdują się trzy wygodne duże łóżka oraz istnieje możliwość skorzystania z łóżeczka dla dziecka. Do pokoju dołączona jest duża łazienka, w której znajdziemy prysznic, wannę oraz ubikację. W każdej łazience znajduje się duży grzejnik na którym możemy wysuszyć odzież oraz bieliznę. W pokojach umieszczone zostały trzy duże szafy w których zmieszczą się ubrania wszystkich wczasowiczów. Każda z szaf posiada piętnaście wieszaków oraz dolną i górną półkę na przechowywanie rzeczy. Miękki dywany sprawią, że będziemy mogli stąpać boso po podłogach. Nocne lampki pozwolą na bezpiecznie przemieszczanie się w obrębie pokoju. W każdym pokoju znajduje się duże lustro wraz z toaletką. Dzięki temu kobiety mogą szybko i sprawnie wykonać poranny makijaż. Co najważniejsze pokoje wyposażone zostały w duży telewizor oraz laptop z dostępem do internetu. Pokoje trzyosobowe posiadają okno balkonowe, które stanowi wejście na duży przestronny taras z drewnianą huśtawką oraz grillem. Jest doskonałym miejscem na spędzenie wieczorów w gronie rodzinnym. Nowoczesny wystrój pokoi zachwyci każdego. Dodatki takie jak obrazy oraz piękny zegar tworzą świetny efekt wizualny. Niepowtarzalny design sprawi, że poczujemy się jak w domu. Pokoje są gwarancją wygody oraz komfortu. Dają poczucie swoistego rodzaju luksusu. Co najważniejsze nie kosztują wiele. Doba dla trzech osób wynosi od stu do dwustu złotych.

Bez wątpienia przestronne trzyosobowe pokoje w Powidzu są idealnym rozwiązaniem dla małżeństw z dziećmi. Dogodne warunki sprawiają, że każdy wczasowicz będzie mógł poczuć namiastkę luksusu. Bogate wyposażenie oraz wygodne łóżka pozwolą na wypoczynek oraz zapomnienie o problemach, z którymi borykamy się na co dzień.

Rozrywka dla każdego w Krakowie<< >>Kute wieszaki do przedpokoju

About the author : Władysław Skoczek