Przyjemny wypoczynek ze świecami Kringle Candle

 

Coraz więcej klientów mają w ostatnim czasie gabinety masażu, spa, centra kosmetologiczne. Nie jest to przypadkowa tendencja. Ludzie w wieku produkcyjnym pracują coraz więcej. Więcej godzin w biurze, większe napięcie psychiczne i mięśniowe. To własnie pracownicy biurowi najczęściej korzystają z usług fizjoterapeutów. Coraz więcej przepracowanych godzin proporcjonalnie przenosi się więc na naszą większa potrzebę odpoczynku.

Magia świec Kringle Candle

świece Kringle CandleDlaczego jednak tak chętnie korzystamy na przykład z zabiegów u kosmetologa? Przecież większość z Pań samodzielnie potrafi nałożyć maseczkę czy pomalować paznokcie. PO pierwsze zabiegi w salonie są bardziej profesjonalnie, po drugie wcale nie chodzi o zabieg, ale o miejsce, w którym jest wykonywane. Gabinety masażu czy spa są to wnętrza niezwykle ciepłe, przytulne, smacznie urządzone. W jednym z nich spotkałam się ostatnio z niewiarygodnie pięknym zapachem już od samych drzwi. Recepcjonistka wyjaśniła, że „winne” mu są świece Kringle Candle. Zainteresowałam się wtedy tym produktem bliżej. Okazało się, że są to świece wykonywane w szklanych zamykanych pojemnikach na bazie kształtu słoja. Do wyboru producent daje wiele zapachów o nutach kwiatowych, owocowych czy słodkich. Zastanowiło mnie, czy zakup takiej świecy i zapalenie jej w domu nie przyniosłoby podobnego efektu jak wizyta w salonie masażu, w którym byłam. Podczas tamtego pobytu odkryłam bowiem, że niemal cały czas skupiałam się na tym pięknym zapachu. Całości wrażenia dopełniał też widok zapalonych świec.

To doświadczenie dowiodło jeszcze bardziej, że w miejscach, do których udajemy się na zabiegi na ciało, odpoczywamy w dużej mierze dzięki atmosferze. Możemy stworzyć ją choćby za pomocą dobrej jakości świec. Jeśli jednak ktoś nie ma możliwości regularnie odwiedzać takich miejsc, ma możliwość zaaranżowania podobnego wypoczynku we własnym domu. 

 

Szukanie przodków na dwa sposoby<< >>Kiedy dodać do diety konia otręby ryżowe?

About the author : Maria Wiśniewicz