Staropolska restauracja w Kudowie Zdroju

Piękna i malownicza miejscowość położona w województwie dolnośląskim przyciąga wielu wczasowiczów. Kudowa Zdrój cieszy się dużą popularnością wśród ludzi w każdym wieku. Stanowi idealne miejsce na odpoczynek wśród rodziny i znajomych. Pozwala na zregenerowanie sił wśród pięknej przyrody. Jest jednym z najbardziej cenionych miast uzdrowiskowych.

W jakiej restauracji zjeść?

restauracja kudowaCiesząc się czasem wolnym od codziennych obowiązków nie zapominajmy o zdrowej odpowiednio zbilansowanej diecie, którą zapewni nam staropolska restauracja Kudowa Zdrój oferuje pięciogwiazdkowy lokal, który kusi tradycyjną staropolską kuchnią. Znajdziemy w tym lokalu polskie dania, które na przestrzeni lat nie zmieniły swojej tajnej receptury i zachwycają wczasowiczów aż po dziś dzień. Restauracja korzysta z lokalnych ekologicznych produktów dzięki czemu każde danie smakuje każdemu z gości. Produkty są świeże, zdrowe i ekologiczne. Każde z dań przygotowane jest przez kucharzy posiadających wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w branży gastronomicznej. I właśnie ten profesjonalizm wpływa na ogromną popularność restauracji. Oczywiście nie można zapomnieć o eleganckim wystroju. Dbałość o detale tworzy niesamowity efekt wizualny. Restauracja znajduje się w samym centrum miejscowości. Otaczają ją zielone drzewa oraz wielobarwne kwiaty. Wewnątrz lokalu znajdują się solidne drewniane stoły przykryte białymi obrusami obszytymi koronką. Na każdym stoliku znajduje się szklany wazon z żywymi kwiatami, których zapach rozchodzi się po całym lokalu. Drewniane krzesła są odpowiednio wyprofilowane dzięki czemu stanowią komfortowe siedziska dla wszystkich klientów. Na ścianach wiszą przepiękne obrazy, a okna zdobią lśniące białe zasłony przeplatane złotą nicią. W kąciku restauracji znajduje się duży kamienny kominek, w którym nigdy nie gaśnie ogień. Klimat restauracji jest niesamowity. Elegancja łączy się z domowym ciepłym charakterem tego lokalu. Każdy z gości może poczuć się jak w domu.

Pyszne jedzenie oraz niesamowity wystrój wnętrza restauracji mieszczącej się w malowniczej miejscowości o nazwie Kudowa Zdrój przyciąga wielu wczasowiczów. To miejsce cieszące się ogromnym uznaniem zarówno rodzin z małymi dziećmi jak i osób starszych. Smak każdego z dań kojarzy się z czasami dzieciństwa oraz kuchnią jak u mamy. Wystrój lokalu pozwala poczuć się jak w domu. Ciepło kominka tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca nawet w chłodne i deszczowe wieczory. Ponadto ogromną zaletą są atrakcyjnie niskie ceny dań.

Co jest modne od lat?<< >>Warto wybrać na stół plamoodporny obrus

About the author : Stanisław Jankowicz