Tani pawilon handlowy w gastronomii

Prowadzenie swojego biznesu nie jest proste, bo wymaga nakładów finansowych, szczególnie na początku działalności i sporo wolnego czasu. Wynajęcie lokalu na  sklep, czy punkt gastronomiczny, jest dość drogim rozwiązaniem.

Jak wyglądają pawilony gastronomiczne?

pawilon gastronomicznyJednym z najtrudniejszych biznesów jest własna restauracja. Musimy być specjalistami w każdej dziedzinie i często spędzać długie godziny w firmie. Możemy znacznie zaoszczędzić miesięczne koszty jeżeli zamiast wynajmowania lokalu w centrum miasta, zakupimy pawilon gastronomiczny. Jest to dużo tańsze rozwiązanie i dużo szybsze. Budowa pawilonu zajmuje maksymalnie parę dni i jest on tak samo ciepły jak klasyczny lokal w budynku. Pawilony są budowane najczęściej z płyt warstwowych, gdyż jest to najtańsze rozwiązanie. Ich wielkość jest dowolna tak samo jak kształt, który zależy od producenta. Pawilony doskonale się nadają na małą gastronomię. Mogą posiadać jedno pomieszczenie z dużym, otwieranym oknem, przez które jest podawane jedzenie, lub mieć kilka miejsc siedzących razem ze stołami w środku. Ich konstrukcja jest wykonana z aluminiowych, lub stalowych belek, a większość ścian jest przeszklona  pawilony możemy łączyć ze sobą, aby uzyskać większy obiekt, lub pozostawić jako pojedynczy, samodzielny kontener. Jest on wyposażony w pomieszczenie socjalne, zaplecze, na którym będą przygotowywane posiłki, oraz w toaletę. Niewielkie wymiary pawilonu gastronomicznego powodują, że jest bardzo praktyczny i wygodny w użytkowaniu. 

Może restauracji w pawilonie nie stworzymy, ale z pewnością pomieści się w nim mała piekarnia, budka z szybkimi daniami, czy sklep z pierogami. Niskie koszty utrzymania zadowolą każdego właściciela gastronomii. Jest on idealny na mały interesie branży gastronomicznej. 

Nad morze na zieloną szkołę<< >>Miniładowarki od dobrej marki

About the author : Jarek Guguła