Unikatowe grawerowane wałki

 

Ostatnio prawdziwym hitem są unikatowe wałki grawerowane. Można je zakupić w sklepie internetowym w całkiem przystępnej cenie. Wałki wyróżniają się tym, że można wygrawerować na nich dowolny wzór. Są także gotowe wałki, np. w serduszka. Każdy może mieć swój pomysł na wałek do ciasta.

Szeroki wybór grawerowanych wałków

grawerowane wałkiDzięki grawerowanemu wałkowi, nasze ciasto może mieć indywidualny charakter. Wałek może być naszą pieczątką na cieście, jeśli ma wygrawerowane nasze imię i nazwisko. Oczywiście, może być to również coś innego, jak ulubiony cytat, czy wiersz. Grawerowane wałki do ciasta mogą również posiadać dowolne wzory. Można kupić wałek typowo świąteczny, który ma wygrawerowaną choinkę, bombkę, czy jajko wielkanocne. Wszystko zależy od naszej weny twórczej. Wałki są drewniane, zazwyczaj dębowe lub sosnowe. Cena takiego wałka waha się w granicach od stu złotych do dwustu. Wałki mają laserowe grawerowanie, dzięki czemu są trwałe. Należy jednak uważać na to, aby bardzo dokładnie je czyścić, najlepiej specjalną szczoteczką, która jest dołączona do każdego zestawu. Grawerowane wałki idealnie nadają się na prezent dla bliskiej nam osoby. Są także wspaniałą ozdobą każdej kuchni. Ja swój wałek z moim inicjałami otrzymałam od babci i położyłam na półce w kuchni. Wałek świetnie się prezentuje, ale jeszcze go nie zdążyłam użyć. Planuję zakupić swojej mamie taki grawerowany wałek z jej ulubionym cytatem: ,,vanitas vanitatum et omnia vanitas”. Myślę, że będzie bardzo zaskoczona i zadowolona z prezentu.

Zbliżają się święta i czas pomyśleć o prezentach. Uważam, że grawerowany wałek jest doskonałym pomysłem na prezent, nawet jeśli ktoś nie lubi piec ciast. Jest wspaniałą pamiątką na długie lata, a także zachętą do otworzenia się na kulinarny świat. 

 

Zakup legowiska dla dużego psa<< >>Nowoczesne szafki pracownicze

About the author : Krystian