Zamówienie zasłon w angielskim designie

Zajmowałam się aranżacją mieszkań i domów. Byłam znana z nietuzinkowego podejścia do urządzania każdego lokalu i klienci chętnie korzystali z moich usług, które jednak do tanich nie należały. Miałam obłożony kalendarz prawie do końca roku, ponieważ tylu klientów do mnie zgłosiło się po pomoc. Sukces, który odniosłam zawdzięczałam wyłącznie swojej ciężkiej pracy i uporowi. 

Okno w salonie z wyjątkową zasłoną 

zasłona angielski designJedna z moich klientek chciała, żebym zaaranżowała dla niej salon w nowo wybudowanym domu. Nie miałam żadnego pomysłu w jakim stylu go urządzić i wszystko zostawiła w moich rękach. Miałam osobiście decydować o wszystkim, co zdecydowanie dawało mi ogromne pole do popisu. Zaczęłam od dodatków, które w mojej ocenie były najważniejszym elementem wyposażenia każdego salonu. W pomieszczeniu tym było tylko jedno, ale za to duże okno i wiedziałam już, że musi na nim pojawić się modna zasłona angielski design był tym, co wybierałam najchętniej, ponieważ cechował się wyjątkowo dobrym stylem i smakiem. Skoro klientka dała mi wolną rękę, to mogłam wybrać taką zasłonę, która mi podoba się najbardziej. W sklepie internetowym nie znalazłam nic interesującego i dlatego postanowiłam zamówić zasłonę w angielskim designie u producenta. Sama zaprojektowałam zasłonę, którą zamierzałam zawiesić w salonie i wybrałam odpowiednią firanę. Zasłonę wybrałam długą, do samej podłogi, ponieważ dzięki temu okno prezentowało się jeszcze lepiej. W czasie mojej pracy klientka nie pojawiła się ani razu w swoim domu. Chciała zobaczyć efekt końcowy i obiecałam dać jej znać, jak już wszystko skończę. Na zasłonę długo nie czekałam, ponieważ z producentem współpracowałam od dawna i dzięki temu każde moje zlecenie traktował priorytetowo. Zasłona, którą zamówiłam do tego salonu prezentowała się dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażałam. Była wręcz idealna. 

Kiedy klientka pojawiła się w swoim salonie, jak już go kompleksowo urządziłam, to od razu stwierdziła, że rozumie dlaczego wszyscy chcą współpracować właśnie ze mną. Wszystko jej się podobało i oczywiście największe wrażenie zrobiła zasłona, która bardzo jej się spodobała. Nawet zapytała mnie gdzie ją można kupić, ponieważ takie same postanowiła zawiesić w pozostałych pomieszczeniach w swoim domu.

Tanie nocowanie - tylko w Zielonej Górze<< >>Ogrodowe dysze zamgławiające

About the author : Marian Dąb