Zastosowanie płyt g-k w wykończeniach

Nowo zakupione wnętrza nie zawsze zadowalają nas swoją wewnętrzną organizacją, rozstawieniem wnęk czy liczbą pomieszczeń. Często mamy problemy ze skosami lub brakiem wykończeń, na przykład w lokalach poddaszowych. Na bolączki z brakiem ścianek działowych lub odpowiednich sufitów mamy jednak sposób. Jest nim zastosowanie niezwykle praktycznych płyt typu g-k.

Czym jest płyta gipsowo-kartonowa?

płyty gipsowo kartonowe kujawsko pomorskieRegipsy czyli płyty g-k to wielkoformatowe arkusze wykonane, w zależności od specjalizacji i zakładanego przeznaczenia, z gipsu i tektury, lub gipsu, tektury i włókien szklanych. Każda forma jest stabilna, odporna i wytrzymała, podlega obróbce i może być zastosowana prawie w każdym pomieszczeniu. Regips to nic innego jak imitacja ściany czy sufitu równie trwała i stabilna, choć mobilna i odrobinę lżejsza. Każda zmiana wystroju wnętrza nie wymaga obecine dobudowywania dodatkowej ściany z pustaka czy cegieł, które są niezwykle kosztowne i zajmują sporo miejsca. Funkcję wewnętrznych ścianek z powodzeniem przejmują płyty gipsowo kartonowe Kujawsko pomorskie to województwo, na terenie którego można znaleźć nie tylko sprawnych dystrybutorów i znakomitych producentów regispów, lecz także świetnych fachowców wykonujący gipsowo-kartonowe zabudowy. Ścianki z płyt są gładkie, więc nie wymagają dodatkowych zabiegów. Pozwalają się malować i montować w dowolnych miejscach.

Skosy czy braki zakamarków na przykład na spiżarnię to już nie jest problem. Sufit łamany czy wnękę można obecnie wykonać bez użycia pustaków czy cegieł. Rolę przedziałów i podwieszeń doskonale spełniają płyty gipsowo-kartonowe. Regipsy są trwałe i solidne, a do tego względnie szybkie w montażu. Wygoda i szybkość stosowania płyt w wykończeniach sprawia, że są one obecnie powszechnie stosowanym produktem na rynku budowlanym.

Wspaniałe zaopatrzone księgarnie<< >>Każdego dnia wysyłam kilka przesyłek do Niemiec

About the author : Krystian