Zatrudnienie najlepszego w mieście stomatologa

 

Prowadziłem rodzinny biznes, bo cała rodzina była wykształcona w tym samym kierunku. Moja placówka stomatologiczna oferowała profesjonalne usługi w korzystnych cenach i dlatego tak wielu pacjentów się zgłaszało. Polecali też placówkę innym i pacjentów z każdym miesiącem przybywało.

Oferowanie profesjonalnych usług stomatologicznych

stomatolog olsztynW niedługim czasie przybyło tak wielu pacjentów, że na wizytę musieli czekać ponad miesiąc. Nie byłem tym zachwycony i postanowiłem zatrudnić jakiegoś dobrego stomatologa. Co prawda był to interes rodzinny, ale sytuacja wymagała ode mnie podjęcia takich kroków. Interesował mnie tylko najlepszy stomatolog Olsztyn był miastem, gdzie poszukiwałem takiego człowieka a środowisko dość dobrze znałem i dzięki temu było mi łatwiej. Wiedziałem, że jak chcę zatrudnić najlepszego stomatologa, to muszę zaoferować mu bardzo wysokie wynagrodzenie. W mojej placówce świadczone były tylko profesjonalne usługi i dlatego dobry stomatolog był podstawą. Nawiązałem kontakt z człowiekiem, który prowadził własna praktykę, ale to nie przeszkadzało w tym, abym mógł go zatrudnić. Wystosowałem do niego ofertę, która go bardzo zainteresowała. Negocjowałem z nim terminy i stawkę wynagrodzenia. Dogadaliśmy się i byłem zachwycony, ponieważ stomatolog miał rozpocząć u mnie pracę już w przyszłym tygodniu. Miałem jeszcze czas na przygotowanie kolejnego gabinetu. Pacjentów mogłem więc rejestrować na wcześniejsze terminy, ponieważ był kolejny stomatolog w placówce.

Czas oczekiwania na wizytę znacząco się skrócił i pacjenci byli bardzo zadowoleni. Z nowym stomatologiem wszyscy dogadywali się doskonale i był on właściwe traktowany jak członek rodziny. Współpraca układała się pomyślnie a placówkę odwiedzało jeszcze więcej pacjentów.

 

Zalety kwasu hialuronowego<< >>Uniwersalny biały kolor

About the author : Stanisław Jankowicz