Damskie torebki O Bag

Każda kobieta ma w swojej szafie kilka torebek. Jedna do codziennego użytku, inna na specjalne okazje, a jeszcze kolejna na wyjazd na wakacje. Wydawać by się mogło, że nie ma jednej, uniwersalnej torby, która pasuje do każdej stylizacji i na każde wyjście. Zakupoholiczki z pewnością co sezon kupują nowe modele, bo muszą być na bieżąco z modą. 

Jak wygląda torebka firmy O Bag?   

torebki bagKobieta lubi zmienną być i też dlatego po to tyle rzeczy gromadzi. Poza ciuchami, ważne są dodatki, bo potrafią zwykłą stylizację przeobrazić w kreacje wprost z czerwonego dywanu. Klasyczna torebka, którą z pewnością ma większość kobiet w domu, jest niewielkich rozmiarów i jest uszyta z naturalnej skóry. Obecnie najmodniejsze są torebki Bag, które możemy kupić tylko w firmowych sklepach producenta, lub w sieci w sklepach współpracujących z firmą O Bag. Tylko oryginalne torebki są wykonane ze specjalnej, elastycznej gumy, z wytłoczonym na jednej stronie logo firmy. Mają najczęściej kształt dużego koszyka z niewielkimi uszami i można je dowolnie modyfikować dzięki wymiennym elementom. Torebki są dostępne w wielu pastelowych kolorach, ale także w klasycznej czerni i bieli. Uszy wykonane są z grubego, plecionego sznurka, albo z łańcuszka połączonego z materiałem. Wnętrze torebek jest wyłożone płóciennym organizerem, który jest przypinany do wewnętrznej strony torby i umożliwia łatwe segregowanie rzeczy, które się w środku znajdują. Jej uniwersalny kształt pasuje niemalże do każdego stroju i na każdą okazję. Czarna torebka O Bag będzie pasowała do pracy, czy oficjalne spotkania z klientami, a kolorowe możemy założyć do codziennych stylizacji. Gumowa torebka jest nowością na polskim rynku, bo do tej pory prym wiodły skórzane. Cena oryginalnego modelu firmy O Bag, zaczyna się od około dwustu złotych. Im więcej będzie posiadała dodatków i ozdób, to jej cena będzie proporcjonalnie rosnąć. Możemy ją założyć do sportowego dresu, zwiewnej, letniej sukienki, a także do klasycznej małej czarnej. Wystarczy dodać odpowiednie buty i mamy kompletny strój. 

Kobiety w torebkach trzymają wiele potrzebnych i niepotrzebnych przedmiotów. Żeby je wszystkie pomieścić, muszą nosić duże i pojemne torby. Idealną jest torba Bag, bo jest dość szeroka i wysoka, aby schować w niej nawet zeszyt w rozmiarze A4. Choć jeden model z tej firmy dobrze mieć w swojej kolekcji, bo jest uniwersalny. 

Materace piankowe dla dzieci<< >>Zastosowania folii budowlanej

About the author : aniak