Deska warstwowa na podłogę

Kiedy budowałam swój dom to zależało mi na tym, by nie remontować go szybciej niż za dziesięć lat. Mogę coś tam odmalować, zmienić meble, ale by te bardziej problematyczne do zmiany rzeczy (podłoga, biały montaż, oświetlenie sufitowe) były zrobione z jak najlepszej jakości materiałów. Dlatego też sprawdzałam dokładnie co nadaje się na pokrycie podłogi w domu.

Dębowa deska podłogowa

deska warstwowa producentTanie panele podłogowe mnie nie interesowały, bo szybko zaczną się rysować, a lakier będzie odpryskiwał. Kafle natomiast są zimne i widać na nich smugi przy myciu. Dlatego też spodobała mi się deska warstwowa producent której zapewniał, iż jest ona niezwykle trwała. Do wyboru miałam deskę dwuwarstwową i trzywarstwową, wzięłam tę drugą. Deska warstwowa jest solidna, można ją układać na różne sposoby, szybko się ją montuje. Ponadto, deska jest niewrażliwa na zmiany temperatury oraz na wilgoć. Zatem można ją kłaść bez problemu w okolicach kaloryferów, a także w łazience. Dodatkowo producent zapewnia, że deska którą ja wybrałam (bo nie z każdą można tak robić), nadaje się pod ogrzewanie podłogowe. Chciałam takie mieć w kuchni, łazience i w przedpokoju. Wybrałam deskę dębową z dwóch powodów. Przede wszystkim dąb kojarzy mi się z czymś mocnym, solidnym, a po drugie odcień bardzo pasował mi do projektu wnętrza. Dobre wykonanie jest ważne, ale nie wybrałabym deski warstwowej jeśli byłaby ona brzydka, nieestetyczna. Całość musiała ze sobą współgrać.

Wiadomo, za jakość trzeba płacić, więc położenie deski warstwowej w całym domu trochę kosztowało, ale jest to inwestycja, jaka na pewno mi się zwróci. Teraz mam pewność, że podłoga po wielu latach nadal będzie dobrze wyglądała, a jej konserwacja oraz mycie nie jest problematyczne. To jest produkt, jaki mogę polecić.

Duże rozmiary bokserek<< >>Dlaczego wstawiamy bariery techniczne?

About the author : aniak