Metody usuwania tatuażu

 

Czasami planujemy zrobić coś co zaskoczy naszych wszystkich znajomych, jednak nie planujemy na to wydać dużej ilości pieniędzy. To stwierdzenie towarzyszy często tatuażom, które odpowiednio wykonane mogą być ozdobą ciała, jednak w przeciwnym razie będą nas szpecić. W tej sytuacji będziemy chcieli usunąć niewygodną ozdobę.

W jaki sposób usuwamy tatuaż?

usuwanie tatuażu SzczecinWbrew pozorom tatuaż umieszczony jest 1-2 mm pod powierzchnią skóry. Niegdyś metody usuwania tatuaży były bardzo bolesne, a kończyły się oszpeceniem danej partii ciała. Aktualnie możemy rozejrzeć się za paroma metodami, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią dla siebie ze względu na nasze upodobania, czas i pieniądze. Najlepsze usuwanie tatuażu Szczecin oferuje w wielu opcjach. Jakich? Na przykład usuwanie tatuażu z zastosowaniem światła ipl (intense pulseD light). Metoda ta może powodować ryzyko powstania blizn bądź przebarwień, a dodatkowo należy powtórzyć ją kilkukrotnie, aby efekty były zadowalające. Mimo to obecnym standardem w Szczecinie jest usuwanie tatuaży z pomocą promieniowania laserowego, do których używa się najczęściej laserów Q-switch. Wykonywanie tego zabiegu odbywa się w sterylnych warunkach, a wykonuje go lekarz. Zanim jednak przystąpi do usuwania niechcianej ozdoby wykonuje kilka prób reakcji skóry. Metoda jest w miarę szybka, a do tego skuteczna. Po wykonaniu zabiegu następuje nałożenie antybiotykowego opatrunku, by rana mogła się zagoić. Z czasem robią się strupki, a tatuaż zanika.

W Szczecinie na pewno można wykonać wybrany przez siebie zabieg usuwania tatuażu. Obydwie metody mają swoje plusy i minusy, jednak przy niechcianych tatuażach są one zbawienne dla człowieka. Mimo to zanim będziemy potrzebować takiej usługi zastanówmy się nad tym, czy chcemy taki tatuaż.

 

Zamówienie w sklepie dywaników samochodowych<< >>Trampki dla kobiet

About the author : Jarek Guguła