Nagranie z wesela na pamiątkę

Najpiękniejsza pamiątka ze ślubu i wesela? Pozostawione w dekoracyjnym pudełeczku winietki? A może plakat z podpisami gości? Albo księga z życzeniami? Dla wielu to ważne gadżety, które przypominają o dniu, w którym powiedziało się sakramentalne „tak”. Popularnością, i to niemalejącą, cieszą się nadal zdjęcia oraz nagrania filmowe, zarówno z uroczystości w kościele, jak i zabawy w sali bankietowej.

Warto pomyśleć o filmie z wesela

filmowanie ślubów w CzęstochowieDobry produkt wymaga dobrego przygotowania, dlatego podczas planowania wesela koniecznie warto się zastanowić, czy i na jak długo potrzebujecie fotografa bądź kamerzysty. To ważne, czy specjalista ma się pojawić tylko w kościele, czy także w sali weselnej, a może również w domach czy mieszkaniach pani młodej oraz pana młodego. Spotkanie z fotografem lub filmowcem to konieczność, by ustalić potrzebne szczegóły. Osoba, którą chcecie zatrudnić, z pewnością wyjaśni wam wszystkie szczegóły, a także podpowie, na jaką opcję się zdecydować. Nie ma znaczenia, czy chodzi o filmowanie ślubów w Częstochowie, Warszawie czy Koninie, w każdym miejscu zasady i możliwości są podobne. Chcecie mieć długi film ze ślubu i wesela? Jest taka możliwość. A może lepiej skoncentrować się na kilkudziesięciu najważniejszych minutach, czyli wejście do kościoła, przysięga, życzenia od gości plus oczywiście jakieś ujęcia z weselnej zabawy. Oczywiście jest też możliwość dodatkowego nagrania do kamery życzeń od osób, które pojawią się na weselu. Także tę opcję warto przemyśleć. Ostatnio coraz popularniejsze stają się także ślubne teledyski, niekoniecznie nagrywane podczas ślubu i wesela, choć oczywiście mogą zawierają fragmenty tych uroczystości. Myślą przewodnią tego typu nagrań jest jednak ślub, a film można nakręcić dzięki kilku zaaranżowanym ujęciom pary młodej w różnych sytuacjach.

Produkt końcowy, czyli zamówione nagranie możecie dostać w ozdobnym, gustownym opakowaniu, a także w wersji cyfrowej. Z twórcą nagrania skonsultujcie również, w jakim tempie ma być stworzony film, jaki podkład muzyczny do niego wybrać i tym podobne kwestie. To szczegóły, ale właśnie z nich powstaje całość, która ma być przecież waszą pamiątką na całe życie. Dodatkowo nagrania możecie także sprezentować rodzicom czy świadkom. Oni też chętnie będą do nich wracać.

Kalendarze książkowe wizytówką firmy<< >>Zalety i zastosowanie folii propylenowej

About the author : Józef Walczak