Opakowania do cateringu dietetycznego

Razem z mężem prowadzimy działalność pomagającą w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Ja jestem trenerką fitness, a mój małżonek Michał kucharzem. Zajmuję się konstruowaniem planów treningowych, a on przygotowuje dietetyczne posiłki na każdy dzień tygodnia. Jako, że staramy się być samowystarczalni, to mój mąż zwrócił się do mnie z prośbą o rozeznanie w ofercie cateringowych opakowań.

Kilka słów o opakowaniach do cateringu dietetycznego

cateringowe opakowaniaNie da się ukryć, że oferta jest bardzo bogata na polskim rynku. Miałam jednak marzenie, by cateringowe opakowania do naszych posiłków cechowały się trwałością i estetyką. Przeglądając strony internetowe, udało mi się znaleźć bardzo dużą ilość produktów, które spełniały moje oczekiwania. Moją uwagę przykuły opakowania z gotowymi sztućcami. Cechowały się przede wszystkim ekologicznym wykonaniem. Były mianowicie skonstruowane w taki sposób, że bardzo szybko rozkładały się naturalnych warunkach, a to wszystko dzięki temu, że w całości zostały wykonane z trzciny cukrowej. Trzeba było jednak pamiętać, iż jedzenie w nich nie mogło być przechowywane dłużej, niż dwanaście godzin. Kolejnym atutem, dlaczego polecam te cateringowe opakowania to ich wytrzymałość na przeciekanie. Niezależnie od tego, czy mój mąż Michał przygotuje danie z delikatnym sosem, pewnie jest, że opakowanie nie przecieknie. Dodatkową zaletą jest również odporność na cięcie i wysokie temperatury. Jest to szczególnie ważne latem i zimą, bo posiłek powinien być spożywany, kiedy jest świeży i ciepły. Warto też wspomnieć, że te cateringowe opakowania dostępne są w różnych wielkościach. Wiedziałam o przydatności tego atutu, bo porcje jakie przyrządzał Michał nie należą do najmniejszych. W cateringu dietetycznym chodzi o niską kaloryczność produktów, ale też ich pełne zróżnicowanie. To nie ma być dieta na samych korzonkach, a urozmaicone, smaczne posiłki. Takie, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Jestem bardzo zadowolona z wybranych przeze mnie opakowań do cateringu dietetycznego. Wiem, że klienci już je chwalą i to nie tylko ze względu na estetykę. Przede wszystkim są ekologiczne, a to bardzo dobrze. Nie ma potrzeby zaśmiecania naszej planety. Muszę też przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem zróżnicowanej pojemności opakowań.

Aranżację naszych wnętrz oddajemy w ręce profesjonalistów<< >>Gdzie znaleźć serwis Mac?

About the author : Danuta Kaczmarek