Oryginalne obrączki dla pary młodej

 

Zazwyczaj młode pary decydują się na wybór dość prostych złotych obrączek, a wybór pierścionków, które będą zdobić nasze palce jest naprawdę ogromny, nie warto więc wybierać pierwszych z brzegu lub tych postrzeganych jako tradycyjnych. Oryginalne obrączki spodobają się na pewno tym, którzy lubią nietypowe rozwiązania jak i szukają po prostu czegoś, co będzie się wyróżniać i wybijać z tłumu.

Rodzaje oryginalnych obrączek

oryginalne obrączkiPoszukując oryginalnych obrączek ślubnych na pewno znajdziemy takie, które nas dość mocno zaskoczą. Niektóre mogą wydać nam się kiczowato a inne tak nas zauroczą swoją urodą, że nie będziemy chcieli nic innego. Jakie oryginalne obrączki znajdziemy w sklepach jubilerskich? Po pierwsze, oryginalnym wyborem będzie na pewno obrączka z drewnianymi wstawkami, chociaż trzeba przyznać, że wyglądają one dość ciężko, na pewno spodobają się tym, którzy lubią mocne akcenty. Innym rozwiązaniem jest obrączka z delikatnym skrętem, niby mała innowacja, jednak obrączki wyglądają dużo bardziej elegancko. Ciekawym sposobem na uatrakcyjnienie obrączek, oprócz zwykłego wygrawerowania imion, jest umieszczenie na nich na przykład rytmu serca swojego małżonka lub zapisu nutowego piosenki lub melodii z pierwszego tańca na weselu. Można wybrać również pasujące do siebie obrączki, które po połączeniu stają się całością, dwoma połówkami jabłka. Taki ciekawy efekt można osiągnąć na kilka sposobów.

Sposobów na oryginalne obrączki i piorunujący efekt jest oczywiście dużo więcej. Pomysłem dla odważnych i lubiących podróże mogą być na przykład mapa kontynentów, które łączą się i tworzą całość po ich złączeniu. Co oryginalniejsi decydują się nawet na obrączkę z odciskiem palca swojego wybranka.

 

Najlepszy sposób na wypranie mebli<< >>Gdzie kupić kapsułki konopne?

About the author : Sebastian