Poszukiwania dobrego przedszkola niepublicznego

Ależ ten czas szybko płynął. Miałam wrażenie, że dopiero co urodziłam swoją córeczkę, a tu już przyszedł najwyższy czas na to, aby poszukać dla niej przedszkola. Już od dłuższego czasu zauważałam, że ma ona duży talent aktorski. Chciałam szlifować w niej te umiejętności. Dlatego zdawałam sobie sprawę z tego, że powinnam znaleźć dla niej przedszkole, które gwarantuje dzieciom zajęcia teatralne dostosowane do ich wieku i możliwości.

Zalety niepublicznego przedszkola w Bydgoszczy

przedszkole niepubliczne - zajęcia teatralne w bydgoszczyPorozmawiałam na ten temat z moją koleżanką, która miała dziecko w podobnym wieku. Poleciła mi ono świetne przedszkole niepubliczne – Zajęcia teatralne w Bydgoszczy, które się tam odbywały spełniały moje oczekiwania. Były prowadzone przez pedagogów z doświadczeniem w pracy teatralnej, dlatego dzieci mogły się podczas nich naprawdę dużo nauczyć poprzez zabawę i przygotowywanie przedstawień związanych z takimi uroczystościami, jak Boże Narodzenie, Dzień Matki, czy Dzień Dziecka. Zajęcia teatralne na co dzień były tak przygotowane, aby dzieci rozwijały nie tylko zdolności występowania na scenie, ale także pobudzały swoją wyobraźnie i kreatywność, co było bardzo ważne w ich wieku. W dodatku do dużych zalet tego niepublicznego przedszkola można zaliczyć fakt, że grupy dzieci nie są liczne, zaledwie kilkunastoosobowe, co sprzyja powstawaniu więzi pomiędzy dziećmi i profesjonalną opieką nauczycielek przedszkolnych. Jeśli chodzi o czesne, które trzeba opłacić, jest ono naprawdę przystępne, co również nie było dla mnie bez znaczenia. Jednakże, najważniejsze okazało się dla mnie to, że przedszkole to mieści się niemal w samym centrum Bydgoszczy, blisko mojego miejsca zamieszkania i pracy, dzięki czemu nie miałabym problemu z tym, żeby codziennie odprowadzać dziecko do przedszkola i przyprowadzać je do domu od razu do pracy. Gdyby córka nagle zachorowała również byłabym blisko.

Zachęcona przez przyjaciółkę, zdecydowałam się dłużej nie zwlekać i od razu zapisałam córkę do tego przedszkola. Jak się okazało, bardzo dobrze zrobiłam, ponieważ w jej grupie wiekowej pozostały już ostatnie miejsca. Cieszę się, że córka znalazła się w tym przedszkolu. Również ze względu na fakt, że zajęcia teatralne są tutaj regularne i nie mam najmniejszych wątpliwości, że są prowadzone profesjonalnie.

Gdzie w Warszawie znajdę profesjonalne dźwigi?<< >>Zestaw pozwalający ukształtować wypełnienie kompozytowe

About the author : Władysław Skoczek