Potrzebowałam taniego nagrobka

Moja babcia zmarła nieoczekiwania. Co prawda miała ona już swoje lata, ale jakoś wyparłam ze świadomości to, że wkrótce może ona umrzeć. Niestety, ten dzień w końcu nastąpił. A ja czułam się na niego zupełnie nieprzygotowana. Nie mogłam jednak pozwolić sobie na zbyt długie rozpaczanie, ponieważ jako jej jedyna żyjąca, bliska krewna byłam odpowiedzialna za przygotowanie ceremonii pogrzebowej. Teraz, kiedy minął już jakiś czas od pogrzebu, musiałam z kolei zamówić nagrobek.

Gdzie w Otwocku dostanę tani nagrobek?

tanie nagrobki w otwockuNie będę również ukrywać, że nie jestem zbyt majętną osobą. Zależało mi więc na tym, aby znaleźć zakład kamieniarski, gdzie można kupić tanie nagrobki w Otwocku. Całe szczęście dosyć szybko znalazłam takie miejsce. Zakład ten chwalony był przez wielu klientów, którzy podkreślali, że można tutaj dostać wysokiej jakości nagrobki w przystępnych cenach. W razie potrzeby udzielają oni także sprzedaży na raty, co dla mnie było korzystnym rozwiązaniem. Wiele osób podkreślało także, że można tam wybierać z naprawdę różnorodnych projektów pomników wykonanych z różnych materiałów. Na miejscu faktycznie znalazłam duży wybór nagrobków, z których część można było nawet zobaczyć „na wystawce” przed zakładem. Trafiłam na bardzo kompetentną i profesjonalną panią z obsługi, która wytłumaczyła mi, czym należy kierować się przy wyborze nagrobka i na co zwrócić uwagę. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się w końcu zakupić pomnik z plastiku, który wbrew pozorom jest wysokojakościowy i z pewnością będzie wytrzymały na niekorzystaną pogodę. Do nagrobka dołączona była także tabliczka na której można było wygrawerować dane osoby zmarłej oraz krzyż lub postać aniołka. Takie pomniki były dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu mogłam wybrać dokładnie taki, jaki mi pasował. Wiedziałam, co mogło spodobać się mojej świętej pamięci babci.

Od momentu złożenia zamówienia do montażu nagrobka na cmentarzu nie minął nawet miesiąc. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się to tak szybko załatwić. Cieszę się, że kupiłam tani, a jednocześnie solidny nagrobek, który w dodatku będzie łatwy w utrzymaniu czystości. Musiałam tylko pamiętać, że na pomniku z plastiki należy położyć specjalną tackę na znicze, żeby nie stawiać ich bezpośrednio na płycie.

Cudowne spanie w cudownie prowadzonym miejscu<< >>Zalety płyt poliizocyjanurowych

About the author : Danuta Kaczmarek