Psi fryzjer z rewelacyjnym podejściem do zwierząt

Rok temu znaleźliśmy przy drodze małego psiaka, który na pierwszy rzut oka wyglądał dosłownie jakby ktoś rzucił na drogę kłębek starych ubrań. Pies był bardzo zaniedbany dlatego od razu udaliśmy się z nim zarówno do weterynarza, jak i fryzjera, aby czym prędzej malucha doprowadzić do porządku.

Doskonali psi fryzjerzy

fryzjer dla psów tarnowskie góryRok temu wracając z wakacji znaleźliśmy dosłownie na drodze malutką, puchatą kuleczkę która po paru minutach okazała się być psem. Cudem to zauważyliśmy i tylko dzięki temu, że panował na ulicy korek, a psia kuleczka zaczęła się poruszać i piszczeć. Czym prędzej zabrałam ją do samochodu i od razu zawieźliśmy psiaka do weterynarza. Okazało się, że psiak na szczęście jest zdrowy, tylko po prostu zaniedbany i weterynarz powiedział, że naszemu psu pomoże fryzjer dla psów Tarnowskie Góry posiadają bardzo polecanego psiego fryzjera do którego udaliśmy się od razu po wizycie u weterynarza. Zdążyłam sprawdzić opinię na internecie i gabinet ten cieszył się naprawdę sporym uznaniem. Biorąc pod uwagę stan psychiczny psa zależało mi na tym, aby znaleźć osobę z jak najlepszym podejściem do zwierząt i udało nam się to ponieważ fryzjer doskonale wiedział, jak obchodzić się z takim psiakiem. Widać było w jego oczach wielką miłość do zwierząt i chyba sam pies zrozumiał, że może mu zaufać ponieważ był bardzo spokojny zarówno podczas porządnej kąpieli, jak i późniejszego strzyżenia, które było niezbędne ze względu na dużą ilość kołtunów.

Psiak okazał się przeuroczym kundelkiem o szorstkiej sierści. Na szczęście fryzjer poinformował nas w jaki sposób możemy najlepiej zadbać o sierść naszego nowego psiaka. Maluch najwyraźniej był bardzo szczęśliwy, kiedy wreszcie przestało go wszystko swędzieć, a sierść przestała nachodzić na oczka, ponieważ cały powrót do domu wesoło merdał ogonkiem. 

Czy łóżka ortopedyczne można wypożyczyć?<< >>Rehabilitacja małych dzieci

About the author : Maria Wiśniewicz