Remont mieszkania przeznaczonego na sprzedaż

Nie planowałem zatrzymywać mieszkania, bo nie miałem dzieci a wynajmować go nie chciałem. Wiązało się ze zbyt dużym zaangażowaniem a ja czasu nie miałem. Zresztą było mnie stać na utrzymanie domu, miałem dobrą pracę i nie potrzebowałem dodatkowej kasy.

Mieszkanie sprzedane za dobre pieniądze

mieszkania dzierżoniówMieszkanie było nieco zaniedbane, ponieważ w ostatnim czasie nic w nim nie robiłem. Wiedziałem, że przeprowadzam się do domu, więc skupiłem się właśnie na nim. Mieszkanie zdecydowałem się sprzedać i dlatego zdecydowałem, że muszę je wyremontować, skoro chcę szybko chciałem je sprzedać a wiedziałem ile warte były takie mieszkania Dzierżoniów przyciągał mnóstwo osób, które szukały mieszkania i dlatego miałem świadomość, że swoje po remoncie raz dwa sprzedam. Mieszkanie było piętrowe, co jeszcze bardziej podwyższało jego wartość, ponieważ w okolicy mało było takich mieszkań. Wszystkie meble zabrałem, ponieważ i tak potencjalny kupiec będzie chciał wszystko urządzić po swojemu. Zleciłem pomalowanie wszystkich ścian, oraz położenie płytek w kuchni i łazience. Po remoncie mieszkanie prezentowało się o wiele atrakcyjniej i wiedziałem, że jego wartość wzrosła. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, w którym pracował przyjaciel mojego brata i poprosiłem go, ażeby zajął się sprzedażą mojego mieszkania. Obiecał zrobić to szybko i jak się okazało, miał nawet potencjalnego kupca. Mieszkanie faktycznie udało się sprzedać bardzo sprawnie i szybko gotówka pojawiła się na moim koncie.

Mieszkanie zostało sprzedane za bardzo dobre pieniądze. Skorzystałem z usług bardzo profesjonalnego biura nieruchomości. Pieniądze ze sprzedaży mieszkania zainwestowałem i wiem, że dzięki temu za kilka lat osiągnę całkiem spore zyski. To była pewna i sprawdzona inwestycja.

Firma sprzątająca – jaką wybrać?<< >>Zamówienie w sklepie dywaników samochodowych

About the author : aniak