Smak masła orzechowego z dodatkiem ciastek

Liczenie kalorii na diecie okazuje się wcale nie takie proste… szczególnie, jeśli lubimy słodycze jest to duże wyrzeczenie. Jednak kto powiedział, że będąc na diecie nie możemy jeść tego, co dobre ale nie kosztem zbędnych kalorii a dobrego samopoczucia i energii? Są takie zamienniki standardowego jedzenia, które smakują jak pyszne słodycze.

Pyszne masła orzechowe z dodatkiem ciastek

masło orzechowe z dodatkiem ciastekKiedy więc na śniadanie jemy chleb z masłem czekoladowym a w ciągu dnia lubimy je jeść jako przekąskę, możemy je zamienić na coś równie smacznego ale z dużo lepszymi składnikami odżywczymi. Krem czekoladowy zamieńmy zatem na masło orzechowe z dodatkiem ciastek. Masło orzechowe jak ogólnie wiadomo posiada dobre w rozkładzie tłuszcze, jest bardzo pożywne i sycące a jego niebywałą zaletą jest to, że jest smaczne jak  krem czekoladowy. Nie będzie więc wyrzeczeniem zastąpić krem masłem orzechowym i chociaż musimy pamiętać, że ma ono sporo kalorii to jednak nie liczmy kalorii a patrzmy na to, jakie wartości dany produkt wnosi do naszego organizmu. Krem czekoladowy dostarczy nam energii na krótko a także zbędnych kalorii. Masło orzechowe dostarczy nam energii na dłuższy czas, oprócz wyżej opisanych tłuszczy ma w swoim składzie również witaminy z grupy B czy E a dodatek ciastek jest dodatkowym atutem, który spowoduje, że będziemy czuć iż jemy coś słodkiego a nie zdrowy i pełnowartościowy posiłek dla osób w każdym wieku bez względu na aktywność fizyczną.

Jest to idealny zamiennik na śniadanie dla dzieci, które jak wiadomo ciężko oszukać w smaku, jednak taki rodzaj masło z dodatkiem ciastek na pewno polubią. Nie tylko na kanapki ale jako zdrowa przekąska w ciągu dnia na przykład z posmarowanym bananem- będzie to idealny zamiennik standardowych batoników.

Kto zajmuje się usługami zduńskimi?<< >>Możliwy przebieg wulkanizacji

About the author : Stanisław Jankowicz