Solidny kurier międzynarodowy

 

Zagraniczne ceny biżuterii historycznej były niesamowicie atrakcyjne dla obu stron, zwłaszcza duże zamówienia. Jednak zwyczajowy problem leżał w firmach kurierskich, które często wywoływały mnóstwo problemów z przesyłkami, od opóźnień po zagubienia. Nawet paczki ubezpieczone często potrafiły zaginąć w transporcie bez żadnego wyjaśnienia.

Wysyłka międzynarodowych paczek o dużej wartości

paczki polska angliaPo kilku takich sytuacjach, postanowiliśmy zrezygnować z usług dotychczasowej firmy kurierskiej, która okazywała się coraz bardziej niesolidna, i znaleźć alternatywę, choćby miała nią być lokalna, mało znana firma. Wielu z kolegów rzemieślników również narzekało na duże firmy kurierskie, zamiast tego polecając mniej znanego, aczkolwiek o wiele solidniejszego operatora kurierskiego, który w swojej ofercie obsługiwał również paczki polska anglia. Jako że była to niewielka firma, oferowane usługi były dość podstawowe, jednak brak różnorodności owa firma nadrabiała przede wszystkim solidnością i rzetelnością, gdyż nie zdarzyło się by jakikolwiek klient narzekał na jakość czy czas dostawy. Ceny, w porównaniu do konkurencji, były znacznie atrakcyjniejsze. Paczki były doręczane na czas, a wszystkie opóźnienia natychmiast zgłaszane do nadawcy, razem z przewidywanym czasem doręczenia i powodem wystąpienia problemu. Uszkodzenia były zawsze rekompensowane, nawet w przypadku gdy uszkodzenie powstało na skutek wypadku losowego podczas transportu.

Co więcej, ubezpieczone paczki traktowane były szczególnie priorytetowo, nawet te o najmniejszych gabarytach. Byliśmy bardzo zadowoleni z usług nowej firmy, zwłaszcza że korzystaliśmy z nich stosunkowo często, więc bez wahania mogliśmy zrezygnować ze współpracy z dużymi firmami, mając już zaufanego, solidnego kuriera międzynarodowego.

 

Nie wyobrażam sobie, aby zabrakło odplamiacza w domu<< >>Skuteczne pompy ciepła

About the author : Paweł Sokorski