Szukanie dobrego dentystu

Moje dziecko skończyło trzy latka. Do tej pory chodziłam z nim do dentysty, ale niedawno się przeprowadziliśmy do Rzeszowa i muszę teraz poszukać dentysty w tej miejscowości. Zależy mi na tym, by był on profesjonalny, ale również tani. Przeprowadzka nas dużo kosztowała i nie stać nas na drogiego stomatologa. Mam nadzieję, że kogoś uda mi się znaleźć. 

Znalezienie dobrego dentysty

tani i dobry dentysta - rzeszówZapytałam się swojej koleżanki z pracy, do jakiego dentysty zaprowadzi swoje dziecko, ale okazało się, że musiałabym całe miast przejechać, żeby tam trafić. To dla mnie za daleko. Postanowiłam więc sama poszukać jakiegoś stomatologa. Mianowicie włączyłam Internet i wpisałam: tani i dobry dentysta – rzeszów. Tam oczywiście wyskoczyło wielu dentystów, z których mogłam wybrać tylko jednego. Na całe szczęście okazało się, że dwie przecznice od mojego bloku jest jeden gabinet stomatologiczny, który posiada dentystę, typowo do leczenia dzieci. Postanowiłam tam zadzwonić i zapytać o ceny. Nie były one wygórowane, więc tam zapisałam dziecko. Wizytę mieliśmy za cztery dni, które bardzo szybko zleciały. Weszliśmy w końcu do gabinetu. Okazało się, że Pan stomatolog jest bardzo miły i delikatny dla dzieci. Mój trzyletni syn od razu go polubił i dał się zbadać. Jeden ząbek jest do leczenia, więc od razu dentysta zabrał się do pracy. Rozbawiał mojego syna w ten sposób, by nie czuł się on niekomfortowo. Miał on bardzo mały ubytek w zębie, więc wizyta przebiegła bardzo szybko. Mój syn nie płakał, a zawsze na takich wizytach był nie do okiełznania. Nigdy nie chciał się zbadać i bał się stomatologów. Bardzo mi zależało, aby znaleźć takiego lekarza, który będzie spokojnie podchodził do leczenia mojego dziecka. Na szczęście mi się to udało, co bardzo mnie cieszy. Myślę, że będę teraz chodzić z synem do tego stomatologa, który okazał się bardzo dobry, ale również tani, co bardzo się ceni wśród pacjentów. Możemy teraz wracać do domu. 

Moje dziecko ma już wyleczonego zęba, z czego się bardzo cieszę. Na całe szczęście stomatolog miał bardzo dobre podejście do mojego dziecka. Zdaję sobie sprawę, że podejście do takiego maluszka, wymaga sporej cierpliwości i profesjonalizmu. Tego nie brakowało temu stomatologowo. Na pewno wrócimy tutaj jeszcze nie raz. Cena leczenia też była dobra. 

Skuteczne mocowanie transportu zawiesiami łańcuchowymi<< >>Jak wybrać sterowniki pompy do nawadniania?

About the author : Paweł Sokorski