Szyldy sklepowe z plexi

Szyldy reklamowe są właściwie wszędzie – nad sklepami, klubami, restauracjami czy nawet obok biurowców. Wykonany z tworzywa sztucznego napis czy grafika pełni ważną funkcję szczególnie w tych miejscach, w których stacjonuje bardzo wiele firm i przedsiębiorstw. Coraz częściej wykonuje się je z tworzywa sztucznego, które nazywa się potocznie plexi. 

Wycinanie liter z plexi 

litery z plexi warszawaZastosowanie szkła akrylowego ma bardzo wiele zalet podczas produkcji znaków graficznych, napisów czy nawet neonów. Przede wszystkim chodzi o to, w jak prosty sposób można wytworzyć litery z plexi Warszawa to miejsce, w którym można zaobserwować, jak bardzo popularna stała się ta metoda produkcji znaków graficznych. Plexi jest tworzywem sztucznym, które z pozoru przypomina szkło. Materiał jest jednak znacznie prostszy w obróbce i posiada wiele zalet. Można je praktycznie dowolnie barwić w procesie obróbki termicznej lub malować specjalnymi farbami i lakierami po uformowaniu liter. Produkcja obejmuje wytwarzanie płyt, które następnie trafiają do działu obróbki, w którym maszyny sterowane komputerowo są odpowiedzialne za wycinanie konkretnego kształtu. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest także to, że z plexi można wytworzyć litery puste w środku. Taka obudowa ma bardzo wiele zalet – przede wszystkim można do jej wnętrza wprowadzić diody LED, dzięki czemu szyld będzie się mienił na różne kolory. 

Szkło akrylowe jest także odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, a dzięki temu, że się nie tłucze, jego montaż przebiega znacznie sprawniej. Nowoczesne sposoby precyzyjnego wycinania elementów dają możliwość wykonania nawet bardzo skomplikowanych kształtów stosunkowo niewielkim kosztem produkcji – dzięki czemu plexi zyskuje coraz większą popularność. 

Nowoczesny zlew z granitu<< >>Podświetlana strzała LED

About the author : Maria Wiśniewicz