Wyjazd na kurs angielskiego w Londynie

Jestem uczennicą trzeciej klasy liceum. Jednym z moich ulubionych przedmiotów jest język angielski. Nie mam problemów z tym przy być zawsze przygotowaną do zajęć i dostawać dobre oceny. Po prostu lubię ten język i łatwo mi przychodzi nauka nowych słówek i konstrukcji. Dlatego też kiedy rodzice usłyszeli od nauczycielki, że mam talent to postanowili wysłać mnie na kurs angielskiego.

W Londynie nauczyłam się niezwykle dużo

kursy angielskiego w londynieFakt, że rodzice zdecydowali się zapłacić mi za dobry kurs angielskiego postanowiłam wykorzystać w stu procentach i znaleźć dobry kurs, na którym rzeczywiście dużo się nauczę, ale też będę mogła zdobyć jakieś nowe doświadczenia i przyjemnie spędzić czas. Interesowały mnie kursy angielskiego w Londynie, ponieważ zawsze chciałam spędzić w tym mieście trochę czasu. Byłam wcześniej tam tylko raz i to tylko na trzy dni, a więc cały czas czułam niedosyt jeżeli chodzi o poznanie Londynu. W końcu udało mi się znaleźć fajny kurs, który zaakceptowali moi rodzice. Do Londynu poleciałam oczywiście trochę zestresowana, ale nie miałam się czego bać. Kurs, dzięki temu, że prowadzony był przez native speakerów to był bardzo profesjonalny i łatwo było mi się wszystkiego uczyć. Oprócz nauki udało mi się też poznać naprawdę dużo fajnych ludzi i to z różnych krajów. Dzięki temu kurs ten był dla mnie niezwykłym przeżyciem i wspaniałym życiowym doświadczeniem.

W Londynie spędziłam całe dwa miesiące. Codzienne zajęcia trwały kilka godzin, a więc wyglądało to trochę jak szkoła. Jednakże zdecydowanie nie czułam się jak w szkole, ponieważ zajęcia te były dla mnie czymś wyjątkowym, i bardziej traktowałam je jako dobrą zabawę. Oczywiście przy okazji udało mi się też nauczyć wielu nowych rzeczy, a więc mój pobyt w Londynie był niezwykle udany.

Kiedy wybrać soczewkę kontaktową?<< >>Zamówienie chłodziarki na wino

About the author : Paweł Sokorski