Wymiana tonera w drukarce

Niemalże każdy z nas ma w domu drukarkę. A na pewno to już w pracy z niej korzystamy. Warto wiedzieć jak taka drukarka jest zbudowana. Oczywiście nie chodzi mi tutaj o zagłębianie się w szczegóły, ale chodzi mi raczej o to byśmy wiedzieli gdzie jest pojemnik z tuszem i jak się go wymienia. To warto wiedzieć.

Zakup kilku tonerów na zapas

tonery hpJa w swoim domu mam taką niewielką drukarkę i muszę powiedzieć, że niezbyt często musze w niej wymieniać toner, ale jednak muszę to robić co jakiś czas. Pamiętam jak po raz pierwszy przyszło mi wymieniać toner. Zanim się do tego zabrałam to musiałam dokładnie wszystko przeczytać w instrukcji. Tak by ten toner dobrze wymienić. W sumie w swojej drukarce ma cztery tonery hp. Wiadomo jeden jest czarny i on przede wszystkim jest wykorzystywany. Dużo drukuję w kolorze czarnym. Ale też mam tonery w innych odcieniach do drukowania w kolorze. ale aby wydrukować w kolorze to trzeba jeszcze kupić trzy inne tonery oprócz czarnego. Nie są one zbytnio duże, ale też szybko one nie schodzą. Ja swoje tonery kupuję w sklepie komputerowym. Mam nadzieję, że za każdym razem podczas wymieniania tonerów się nie ubrudzę. Niestety mi to nie wychodzi. Może nie mam aż tak dużej wprawy, ale co zrobić jak trzeba wymienić tonery. Jedni mogą mieć taką wprawę, że nie będą się brudzić. A myślę, że w moim przypadku to z czasem nie bee się już brudzić tuszem. Skoro mam takie małe tonery to też nie płacę za nie zbytnio dużo. Ceny jak dla mnie są bardzo przystępne. Podoba mi się to też, że można kupić zamienniki, ale ja pozostaje przy zakupie oryginalnych tonerów.

Co pewien czas musimy w swoich drukarkach wymienić toner. Aby móc drukować toner musi być pełny, albo musi tam być przynajmniej trochę tuszu. Jak tylko skończy się toner to trzeba go wymienić na nowy. Ja zawsze kupuję na zapas kilka tonerów. Tak by w razie czego mieć z czego drukować. Tonery można kupić w dobrym sklepie komputerowym lub przez internet.

Skuteczna i tania dezynfekcja<< >>Gdzie zaopatrzyć lokal gastronomiczny

About the author : Bartosz Gdański