Zabiegi plazmą azotową na rozstępy

Od jakiegoś czasu w gabinetach kosmetycznych w Polsce jest dostępny nowy zabieg likwidujący rozstępy. Jest bardzo skuteczny i likwiduje widoczne niedoskonałości skóry. Aby zabieg był jak najbardziej efektywny należy go wykonywać w seriach. Ich ilość jest uzależniona od ich rozmiaru i umiejscowienia. Dodatkowo można wykonać zabieg medycznego peelingu kawitacyjnego połączonego z radiofrekwencją, by efekty były jeszcze lepiej widoczne. Przecież wszystkie kobiety chcą wyglądać pięknie.

Rozstępów pozbędziesz się dzięki plazmie azotowej

plazma azotowa na rozstępyTechnologia plazmy azotowej jest bardzo innowacyjna. Azot zostaje poddawany radiofrekwencji o bardzo dużej częstotliwości, ona zaś w połączeniu z gazem – azotem – wytwarza plazmę, czyli używaną podczas zabiegów energię. Jej przekazanie odbywa się poprzez wodę na skórze. Plazma azotowa na rozstępy jest bardzo skuteczna. Ponad to podczas zabiegu skóra nie jest naświetlona energią laserowa, która znacznie wzmaga jej czułość na światło. Plazma eliminuje więc ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii. Dzięki impulsom elektrycznym rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. Peeling odsłania odnowioną skórę pozbawioną niedoskonałości. Nie ma na niej przebarwień, bruzd, zmarszczek ani blizn. Zabieg nie powoduje poparzeń. Dzieje się tak z powodu termicznej modyfikacji komórek, a nie uszkadzaniu ich. Dodatkowo ciepło emitowane wraz z energią plazmową bardzo intensywnie pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny, co znacząco wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry. Poprawa stanu skóry następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i pojawienie się nowych włókien kolagenu.

Zabiegi plazmą azotową wykonuje się w łatwy i bezpieczny sposób, jednakże zabieg jest bardzo mocny, dlatego stosuje się go przede wszystkim punktowo: na zmarszczki, blizny, niedoskonałości skórne oraz na powieki. Po zabiegu występuje obrzęk oraz strupki, które mogą utrzymywać się od 2-3 dni do tygodnia. Potem jednak znikają i możemy cieszyć się skórą wolną od bruzd i rozstępów. Zabieg może być wykorzystany również do usuwania przebarwień skóry, blizn potrądzikowych czy blefaroplastyki powiek górnych i dolnych.

Ekologiczne torby bawełniane<< >>Hurtownia akumulatorów w mieście

About the author : Małgorzata Szewczyk