Zrobienie makaronu z suszonymi pomidorami

Mój mąż dostał awans w pracy. Chciałam mu zrobić miłą niespodziankę i postanowiłam, że przyrządzę smaczną kolację. On bardzo lubi jeść to, co mu ugotuję. Uwielbia makarony pod różnymi postaciami. Postanowiłam, że przyrządzę swoje popisowe danie z makaronem. Dodam jeszcze coś od siebie, by potrawa była smaczniejsza. Mam nadzieję, że mężowi zasmakuje. Już nie mogę się doczekać tej pysznej kolacji.

Zaserwowanie makaronu z suszonymi pomidorami

przyprawa suszone pomidory do makaronuMusiałam szybko podjechać do sklepu po makaron, oraz jakieś dobre mięso. Resztę składników mam w domu. Wróciłam z powrotem i zaczęłam brać się za gotowanie. Sprawdziłam w Internecie, co można jeszcze dodać do makaronu. Dużo było tam artykułów noszących nazwę: przyprawa suszone pomidory do makaronu. Zajrzałam więc do jednego z artykułu. Było tam mnóstwo informacji o tej przyprawić, a także sposób dodania jej do makaronu. Postanowiłam pojechać ponownie do sklepu, by zakupić tę przyprawę. Wróciłam i zabrałam się ponownie za gotowanie. Postanowiłam, że przyprawę dodam do ugotowanego mięsa. Przyprawę roztarłam w rękach, co spowodowało, że wydzielił się piękny aromat. Spróbowałam odrobinę i muszę przyznać, że jeszcze nigdy sos do makaronu nie smakował tak pysznie. Szybko zaczęłam nakrywać stół do kolacji. Mąż lada moment wróci, więc muszę być przygotowana. Wszystko przygotowałam w ciągu piętnastu minut i pozostało mi tylko czekać na swojego męża. Mąż przyszedł po chwili. Najpierw mu pogratulowałam, a następnie zaprosiłam do stołu. Zaserwowałam swój makaron z mięsem, z dodatkiem przyprawy z suszonych pomidorów. Mąż spróbował i był wniebowzięty. Powiedział mi, że nigdy w życiu nie jadł tak pysznego makaronu. W sumie ja też nigdy takiego nie jadłam. Powiedziałam mu, że cały sekret tkwi w tej smacznej przyprawie. To ona nadała ten niepowtarzalny smak. Cieszę się, że mu smakowało.

Od teraz za każdym razem będę dodawać tę przyprawę do każdego makaronu. Potrawa była naprawdę przepyszne i oryginalna. W sumie nie wiedziałam wcześniej o tym, że istnieje taka przyprawa. Zazwyczaj kupowałam suszone pomidory, w zalewie. Musiałam je kroić na kawałki, by dodać je do potrawy. Teraz można je zastąpić tą przyprawą. Nawet muszę przyznać, że jest to o wiele lepsze rozwiązanie. Pojadę do sklepu, by zrobić zapasy tej przyprawy. 

Korzyści z używania akumulatorowej wiązarki w budownictwie<< >>Ozdobna bateria do kuchni

About the author : Ewa Wasik